POLICJA POSZUKUJE ŚWIADKÓW WYPADKU

Mogileńscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło w piątek 21 października 2022 roku, na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Żabienko.

Do wypadku doszło około godziny 20:10. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Porsche Macan zauważył rowerzystę, którego postanowił wyprzedzić. Podczas wykonywania tego manewru kierujący jednośladem gwałtownie skręcił w lewo, w  wyniku czego doszło do potrącenia. 65-letni rowerzysta doznał obrażeń w postaci złamania ręki.

W tej sprawie nie udało się ustalić naocznych świadków, co pozwoliłoby ustalić faktyczny przebieg zdarzenia. Dotychczasowe ustalenia są przez cały czas weryfikowane. Stąd też śledczy zwracają się do osób, które były świadkami wypadku lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat jego przebiegu o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Mogilnie przy ul. Rynek 6 – tel. 47 7527 200. Informacje, nawet te anonimowe można także przesłać w formie elektronicznej na adres mogilno@bg.policja.gov.pl

asp. szt.  Tomasz Bartecki
rzecznik prasowy KPP w Mogilnie

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.