WALNE UROCZYSTE ZEBRANIE GMINNEJ RADY KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH W STRZELNIE

Dziś odbyło się walne ogólne zebranie Gminnej Rady Kół Gospodyń Wiejskich w Strzelnie. Do tej pory przez kilka lat obowiązki przewodniczącej G.R.K.G.W. w Strzelnie pełniła Emilia Walkowiak, ale naczelną przewodniczącą była 99-letnia Pani Cecylia Skonieczna. Pełniła tą funkcję przez 65 lat!

Dziś została podjęta uchwała w sprawie nadania tytułu Honorowej Przewodniczącej Gminnej Rady Kół Gospodyń Wiejskich w Strzelnie. Oficjalnie i jednogłośnie przewodniczącą Gminnej Rady Kół Gospodyń Wiejskich w Strzelnie została Emilia Walkowiak! Nowy zarząd prezentuje się następująco: zastępca przew. Grażyna Leśna, Krzysztof Mleczko; sekretarz Justyna Bogacz, skarbnik Ewa Siudzińska, członkowie: Irena Sitko, Henryka Szałkowska, Henryka Jankowiak, Aldona Bachan, Aldona Pilichowska, Maria Stopińska, Katarzyna Świątek. Po wyborach Emilia Walkowiak podziękowała swoim członkiniom za zaufanie i wybranie na przewodniczącą:

“Dziękuję za Naszą wspólną pracę na rzecz społeczności lokalnej!” Podziękowała także nieobecnej Pani Skoniecznej za wiele lat pracy, za jej pomoc oraz wspólną pracę wśród lokalnej społeczności.”

Po oficjalnym zakończeniu przez przewodniczącego zebrania Walnego Gminnej Rady Kół Gospodyń Wiejskich w Strzelnie Krzysztofa Mleczko nastąpiło spotkanie noworoczne z zaproszonymi gośćmi: burmistrzem Dariuszem Chudzińskim, radnymi, kierownikami placówek, delegacjami kobiet z Mogilna i Jezior Wielkich. Gościnnie także przybyła na spotkanie Pani Poseł Ewa Kozanecka. Świętowano przy muzyce Waldemara Krystkowiaka i pięknym śpiewie Patrycji Lewandowskiej, a także przy kawie i cieście. Emilia Walkowiak na koniec ponownie podziękowała:

“Dziękuję z całego serca wszystkim: Burmistrzowi, członkiniom, gościom, Pani Poseł za GRATULACJE, za kwiaty i za słowa wsparcia pełniąc nową funkcję Przewodniczącej GMINNEJ RADY KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH W STRZELNIE!”

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.