PRE ZERO ODBIJA PIŁECZKĘ W SPRAWIE ŚMIECI NA PIASTOWSKIM

W ostatnich dniach do UM w Strzelnie wpłynęła odpowiedź z firmy PreZero w sprawie wywożenia odpadów komunalnych (kontenery kp7) z Osiedla Piastowskiego.
Jak podkreśla firma, dalej występuje problem z dojazdem do kontenerów, które zastawiane są samochodami, a odpady, które powinny znaleźć się w koszach na selektywne, nadal są ustawiane obok kontenerów. Problemem jest również mała ilość pojemników, w sytuacji stale rosnącej liczby odpadów.


Jak dowiedzieliśmy się w rozmowie od jednego z mieszkańców, często nie można segregować odpadów, gdyż pojemniki na szkło, czy plastik są pełne i mimo dobrej woli jest to awykonalne. Więc albo wywóz jest zbyt rzadko, albo pojemników jest za mało w odniesieniu do liczby mieszkańców. osiedla.

Urząd Miasta wystąpił do Spółdzielni Mieszkaniowej w Mogilnie z prośbą o zajęcie się tematem. Będziemy dla Państwa sprawę cały czas monitorować.
Nawiązujemy do artykułu CO Z WALAJĄCYMI SIĘ ŚMIECIAMI NA OSIEDLU PIASTOWSKIM ? CZY TO PROBLEM NIE DO ROZWIĄZANIA?

Jeden komentarz do “PRE ZERO ODBIJA PIŁECZKĘ W SPRAWIE ŚMIECI NA PIASTOWSKIM

  • Dziadoska firma bo nawet jak jest dojazd to nie biorą bo albo jest połowa kontenera albo oni są pełni i nie biorą bo zaraz fajrant dlaczego burmistrz nie wypowie umowy nie zrobi nowego przetargu? Mieszkańcy przestańmy płacić i tyle po co płacić za coś co nie jest wykonane tak jak powinno to są nasze ciężko zarobione pieniądze które idą w powietrze.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.