POSYPAŁY SIĘ MANDATY

W dniu dzisiejszym kierowcy parkujący na terenie miasta Strzelna otrzymali mandaty z powodu niewłaściwego parkowania. Główne wykroczenia jakie zostały odnotowane to zachowanie odległości od przejścia dla pieszych oraz skrzyżowania. Aby ustrzec się potencjalnych mandatów należy przypomnieć, że wspomniane odległości wynoszą 10 m za i przed pasami oraz na samych pasach, podobnie 10 m przed i za skrzyżowaniem oraz na samym skrzyżowaniu.

3 komentarze do “POSYPAŁY SIĘ MANDATY

 • 22 listopada 2019 o 10:41
  Permalink

  Prawidłowo ile można.Ciezko poszukać bezpiecznego miejsca? Ostatnio auto potrąciło by mnie idącą razem z dzieckiem (róg ul rynek kościelna)

  Odpowiedz
 • 22 listopada 2019 o 11:28
  Permalink

  Jestem jak najbardziej za, ale przydało by się jeszcze wprowadzić na rynku i ulicy św ducha w godzinach otwarcia sklepów zakaz parkowania powyżej np. 1godziny. Dzięki temu, że parkują na tych ulicach okoliczni mieszkańcy i pracownicy sklepów praktycznie nie ma miejsca żeby przyjechać na zakupy i zaparkować w miarę blisko sklepów. Oczywiście mieszkańców tych ulic można zwolnić z zakazu tak jak to jest w innych miastach poprzez wyrobienie karty parkingowej.

  Odpowiedz
 • 22 listopada 2019 o 11:53
  Permalink

  Prawidłowo. Wyjazd z rynku w kierunku kościoła graniczy z cudem. Samochody parkowane niekiedy na samym skrzyżowaniu.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: