ZDERZENIE Z JELENIEM NA DK15

W godzinach rannych na drodze krajowej nr. 15 na wysokości miejscowości Ciechrz/Busewo doszło do zderzenia auta osobowego z jeleniem. Nikt oprócz jelenia nie został poszkodowany.
Aktualizacja: Jak powiedział nam inżynier nadzoru Nadleśnictwa Miradz, Wojciech Wojtasiński, Koło Łowieckie ze Strzelna zabezpieczyło poroże, a reszta tuszy jelenia będzie utylizowana, gdyż nie nadaje się do skupu gdyż jest powypadkowa. Obowiązek zgłoszenia zwierzęcia do utylizacji należy do właściciela posesji, na której znajduje się martwe zwierzę i prawdopodobnie zostało już zgłoszone odpowiedniej firmie zajmującej się utylizacją.

3 komentarze do “ZDERZENIE Z JELENIEM NA DK15

  • Właśnie przejrzałam tam. Jestem bardzo oburzona tym co zobaczyłam na ostatnim zdjęciu widać, że jeleń jeszcze żyje ma piękne poroze i głowę. Ale niestety teraz już tylko leży na polu bez głowy. Jeśli było trzeba go zastrzelić to tak owszem ale nie pozostawiać resztę ciała na widok pobliczny !!!!

    Odpowiedz
  • Wstyd ! Głowę ( to co cenne ) zabrali ,a reszte „ciała ” zostawili bo to problem właściciela posesji. W jakim świecie my żyjemy?!

    Odpowiedz
  • Skandal poroże zabrali a resztę zostawili wstyd dla nadleśnictwa wiadomo to co cenne drogie to biorą a z tym czym problem zostawiają.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.