REMONT DOMU KULTURY I KLUBU SENIORA RUSZYŁ PEŁNĄ PARĄ

I etap przebudowy Domu Kultury w Strzelnie. W ramach przebudowy dotychczas istniejąca scena zostanie rozebrana, a w jej miejsce powstanie nowa, wykonana na podstawie żelbetonowej i legarach drewnianych. Będzie ona nieco większa i mocniejsza od aktualnie istniejącej wyłącznie drewnianej. Dodatkowe wejścia powstaną z przodu sceny, po prawej i lewej stronie. Z paneli akustycznych wykonane zostaną nowe wykończenia ścian oraz sufit. Wymienione zostaną wszystkie
instalacje elektryczne (przewody, gniazda) oraz powstanie nowa rozdzielnia elektryczna zlokalizowana na scenie. Zdemontowane zostaną stare kaloryfery, a w ich miejscu zainstalowane zostaną nowe.

Ruszył również remont pomieszczeń przyległych do Miejskiej Biblioteki Publicznej. Dofinansowanie inwestycji w 80% (200 000 zł) pochodzi z Kujawsko- Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego z programu Senior +. Pozostałe koszty zostaną pokryte z budżetu gminy. Klub seniora będzie składał się z aneksu kuchennego, czytelni oraz toalety.

Szerzej o projektach przebudowy przeczytacie Państwo w naszych artykułach:

KLUB SENIORA
I ETAP PRZEBUDOWY DOMU KULTURY

One thought on “REMONT DOMU KULTURY I KLUBU SENIORA RUSZYŁ PEŁNĄ PARĄ

  • Na każdy obiekt budowlany mają wstęp tylko osoby wykonujące pracę lub nadzorujące. Co w takim razie robił tam reporter Strzelno online? Po drugie na jednej z fotografii widać pracownika nie mającego kompletnego ubioru roboczego brak ochronnego nakrycia głowy w postaci kasku. Świetny materiał dla Państwowej Inspekcji Pracy oraz Nadzoru Budowlanego.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.