CZY CHCEMY ODŁĄCZENIA PRZYJEZIERZA ?? (ankieta)

Ruszają konsultacje społeczne dotyczące odłączenia części miejscowości Przyjezierze, obręb Miradz od Gminy Strzelno, na rzecz Gminy Jeziora Wielkie – zachęcamy do wzięcia udziału

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących odłączenia części miejscowości Przyjezierze, obręb Miradz od Gminy Strzelno, na rzecz Gminy Jeziora Wielkie. Z góry dziękujemy za każdą wypełnioną ankietę, która przyczyni się do poznania Państwa stanowiska w w/w sprawie.

Ankietę należy pobrać ze strony 👉Urzędu Miasta, następnie wypełnić i dostarczyć do Urzędu Miejskiego osobiście, bądź wysłać pocztą na adres: Urząd Miejski w Strzelnie, ul. Cieślewicza 2, 88-320 Strzelno, z dopiskiem „Ankieta Konsultacyjna”

źródło: Urząd Miasta Strzelna

Jedna myśl na temat “CZY CHCEMY ODŁĄCZENIA PRZYJEZIERZA ?? (ankieta)

  • 4 września 2020 o 09:22
    Permalink

    Myślę że takie konsultacje powinna poprzedzić dokładne sprawozdanie burmistrza jakie mamy korzyści z tego kawałka Przyjezierza tzn m.in wpływy z podatków itd. jakie koszty itd. jaki jest ogólny rozrachunek. Wtedy można się zastanawiać czy oddać Jeziorom Wielkim czy nie. Osobiście tam nie jeżdżę bo jest spęd. Wolę Skorzęcin lub Ślesin. I mogą sobie Jeziora zabierać ten syf. Ale jeśli gmina ma z tego dobre wpływy do kasy to niech zostanie tak jak jest.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: