CZY BĘDZIE LEPSZY DOSTĘP DO LEKARZA ???

Wicestarosta mogileński Marian Mikołajczak poinformował na swoim profilu facebookowym o poszerzeniu kadry lekarskiej w SP ZOZ w Mogilnie.

Podczas zeszłotygodniowej sesji rady powiatu dyrektor SPZOZ w Mogilnie, Ewa Bonk Woźniakiewicz poinformowała, że Zofia Majewska i Andrzej Olech są zainteresowani pozostaniem w Mogilnie po zrobieniu specjalizacji z interny, obecnie oboje dyżurują na oddziale i w izbie przyjęć. Kolejnymi specjalistami internistami są: Jakub Kowalski i Adrian Radzimiłowski, oboje dyżurujący w POZ nocnym i na internie.

Natomiast od października pracę podejmie Wojciech Wietrzyński – kardiolog – internista, który będzie przyjmował pacjentów we wtorki od godz 8.00 do godz. 14.00. Obecnie jest zatrudnionych dwóch kardiologów, z czego jeden nie pojawia się w pracy, co wynika z sytuacji pandemii. Drugi kardiolog dr Fischer, po zatrudnieniu p.Wietrzyńskiego, będzie przyjmował pacjentów w środy, obecnie przyjmuje w środy i czwartki. Z kolei urolog, Patryk Warsiński będzie przyjmował pacjentów w poniedziałki w poradni K. Specjaliści urolodzy będą tym samym przyjmować 4 razy w tygodniu co zaspokoi potrzeby pacjentów. Kolejnym lekarzem jest Tomasz Lisiak – reumatolog, który będzie pracował w poradni reumatologicznej od września. Będzie on również realizował zakres zadań medycyny pracy w soboty. Z kolei Marcin Nowak – ortopeda pracujący na SOR w Inowrocławiu, będzie przyjmował we wtorki i operował pacjentów na bloku operacyjnym.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: