ULICA JANA Z LUDZISKA ODDANA DO UŻYTKU

W dniu dzisiejszym został przeprowadzony odbiór drogi gminnej – Jana z Ludziska. W odbiorze uczestniczyli mieszkańcy osiedla 1000 – lecia, inspektor nadzoru inwestorskiego Jarosław Góralczyk, wykonawca przebudowy Robert Kopiecki, burmistrz Dariusz Chudziński, inspektor dróg gminnych Katarzyna Hilszer, radny miejski Ryszard Chudziński i przewodnicząca komitetu osiedlowego, p.Ewa Szubarga.

Całkowity koszt inwestycji to 268 040,97 zł., z czego 160 824 zł. to środki z Funduszu Dróg Samorządowych. Przebudowę wykonał Zakład Betoniarski, Robert Kopiecki z Kleczewa.

5 komentarzy do “ULICA JANA Z LUDZISKA ODDANA DO UŻYTKU

 • Tyle lat było dziadostwo że szkoda gadać. Teraz piękna nowa droga, chodniki. Koniec błota. Jeden rządził 16 lat i nie ogarnął tematu tych dróg. Drugi rządzi niespełna 2lata i dał radę zrobić. To potwierdza że jest to właściwy człowiek na właściwym stanowisku.

  Odpowiedz
  • Na pewno? Czy dokumentacja i wnioski o dotację nie były złożone za poprzedniego Burmistrza?
   Proszę najpierw sprawdzić a później pisać głupoty….

   Odpowiedz
 • Tak było, sam burmistrz Chudzinski to przyznał. Ale przez 16 lat rządów zrobienie w tej sprawie tylko dokumentacji i złożenie wniosków to mimo wszystko słabo wygląda. Te drogi powinny już dawno być zrobione. Tak samo jak ul. kard. Wyszyńskiego od skrzyżowania z ulicą Kujawską w stronę ul. Zakrzewskiego. Ale może teraz się doczekamy. Gdybyś kolego przez tyle czasu chodził po błocie to byś inaczej mówił.

  Odpowiedz
 • Droga ok. Ale. Przetarg wygrywa firma która daje lepszą cenę. Czyżby cena była na tyle niską że zabrakło na położenie paru metrów chodnika? Idę chodnikiem ulicą Zakrzewskiego skręcam w lewo w Jana z Ludziska i za chwilę wchodzę w błoto bo nie ma chodnika. Chodnik zaczyna się dopiero sporo dalej. I ten sam patent jest na ulicy Szczanieckiej. Absurd jakiś. Brawo ty. Taniej nie zawsze znaczy lepiej.

  Odpowiedz
 • Pingback:

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.