SANDRA WAWER

Sandra Wawer, to wesoła 12 latka, która przez życie idzie z piosenką. Śpiewa niemalże od kołyski, jest laureatką 90 konkursów i festiwali piosenki na szczeblu regionalnym, wojewódzkim, ogólnopolskim i międzynarodowym. Swoją wokalną pasję i przygodę z konkursami zaczęła już w przedszkolu, a na jej pierwszy konkurs przygotowała ją przedszkolanka Pani Magdalena Dunaj – Trzeszczyńska, w konkursie tym w jury zasiadała Pani Grażyna Adamska, która doceniła Sandrę i zaprosiła do Domu Kultury w Strzelnie na zajęcia ze śpiewu i tak do tej pory Sandra uczęszcza na te zajęcia, ponadto Sandra pobiera również dodatkowe lekcje wokalu w Warszawie.
Tegoroczne osiągnięcia Sandry to:

Gminny Konkurs recytatorski Strofki i nutki w kategorii poezja śpiewana – Strzelno, 17.03.2019 r. Dyplom wyróżnienie.

III Międzynarodowy Festiwal Piosenki WORLD SONG – Sosnowiec, 05.04.2019 r. Dyplom za zajęcie wyróżnienia.

VII Ogólnopolski Festiwal piosenki polskiej „Graj i Śpiewaj z Yamahą” – Słupca,11.04.2019 r. Dyplom za zajęcie I miejsca.

XXVIII Festiwal Piosenki Złoczew,ogólnopolski – Złoczew 2019, 14.04.2019 r. Dyplom za zajęcie I miejsca.

XV Ogólnopolskie spotkanie z muzyka filmową i musicalową „Szlagier” – Bydgoszcz, 18.05.2019r. Dyplom za zajęcie II miejsca.

I Ogólnopolski Konkurs Piosenki „Niezapomniane Melodie” – Strzelno, 18.05.2019 r. Dyplom za zajęcie III miejsca.

XXV Ogólnopolski pomorski przegląd piosenki dziecięcej – Człuchów, 1.06.2019 r. Dyplom za zajęcie wyróżnienia.

XXV dziecięcy festiwal Piosenki „Pokażemy co Umiemy „ – Inowrocław, 9 czerwca 201 r. Dyplom za zajęcie II miejsca.

IV Ogólnopolski konkurs Wokalny Dla Dzieci i Młodzieży „Talent Voice”- Kalisz, 07. 09.2019 r. Dyplom Wyróżnienie.

XVII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dzieci i Młodzieży „Nad Wierną Rzeką” – Małogoszcz, 26 październik 2019 r. Dyplom za zajęcie I miejsca.

II Młodzieżowy Festiwal Piosenki „I Ty Możesz Zostać Gwiazdą” – Serock, 17 listopada 2019 r. Dyplom za zajęcie I miejsca.

VIII Regionalny Festiwal Piosenki „Tęczowy Mikrofon” – Osie, 23 listopada 2019 r. Dyplom za zajęcie I miejsca.

VII Wojewódzki Konkurs Piosenki Zmarłych Artystów Estrady Polskiej, Zaduszki Artystyczne „ Piosenki Niezapomnianej” – Bydgoszcz, 30 listopada 2019 r. Dyplom za zajęcie II miejsca.

II Ogólnopolski Festiwal Piosenki „VOKALE-2019”- Świecie , 05.12.2019r. Dyplom za zajęcie III miejsca.

Obecnie powstaje drugi singiel Sandry, który będzie można posłuchać jeszcze w tym roku, Sandra jet autorką tekstu i stworzyła własny aranż tej piosenki. W styczniu 2019 roku z piosenką „Lubię spać” znalazła się na płycie dla dzieci „Wygraj Sukces”, nr płyty 24, która sprzedaje się w tysiącach egzemplarzy. Bierze udział w licznych konkursach, przeglądach, występach gościnnych w całym kraju, oraz castingach do programów telewizyjnych, gdzie jeden z castingów przyniósł jej w tym roku udział w programie telewizyjnym „Szansa na Sukces Opole 2020, oraz tytuł laureata tego programu, gdyż zespół Varius Manx przyznał Sandrze wyróżnienie.

Jeden komentarz do “SANDRA WAWER

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.