MIŁOSZ STOPIŃSKI

Miłosz od ponad 3 lat zajmuje się sztuką, zwaną Freestyle Football. Jest to jego największa pasja, styl życia, a zarazem praca i działalność artystyczna. Od ponad roku występuje publicznie na wydarzeniach małego i wielkiego formatu w różnych miejscach w kraju i na świecie, i jak sam mówi, uwielbia dzielić się z ludźmi swoją pasją.


Jego autorski występ to pokaz trików z piłką, który łączy z akrobatyką, elementami breakdance oraz interakcją z publicznością. Ludzie są pod dużym wrażeniem jego umiejętności, co Miłoszowi daje to ogromną satysfakcję.
Na swoich występach stara się też uczyć oraz inspirować młodsze pokolenia do rozwoju swoich pasji.


Miłosz startuje także w zawodach na szczeblu krajowym, ale i międzynarodowym. Jego największe osiągnięcia, to zdobycie takich tytułów, jak: – Półfinalista Mistrzostw Świata ”Nextball” u.18 w Rydze, czy Wicemistrza Polski 2019 ”Lubasz Freestyle Night” u.18.


Miłosz to utalentowany, ale także bardzo pracowity młody człowiek, który jest wzorem i inspiruje młodzież do rozwijania swoich pasji. W 2019 r. wykonał 200 występów ulicznych i około 60 pokazów na terenie całej Polski, na różnych imprezach i uroczystościach.

Jeden komentarz do “MIŁOSZ STOPIŃSKI

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.