BARBARA NARBUT

Aktywistka, wolontariuszka, animatorka, mama, żona. W tych kilku słowach można określić postać Pani Barbary Narbut. W roku 2019 Pani Barbara zainicjowała i uczestniczyła w wielu projektach związanych głównie z Domem Kultury w Strzelnie, oraz ze Stowarzyszeniem NIEBIESKIE SERDUCHO którego jest członkiem.
Między innymi współorganizowała w Strzelcach prelekcję na temat pielęgnacji poruszając temat higieny w gabinetach kosmetycznych , na co klientki powinny zwracać uwagę, by czuć się bezpiecznie.  Na tym spotkaniu powstał pomysł zbiórki dla Strażaków na Fantoma. Dzięki ludziom dobrej woli oraz strażakom sprzęt został zakupiony.

Zachęcona sukcesem postanowiła wspólnie z Katarzyną Proszkiewicz Lewandowską , Pawłem Jankowskim prezesem Stowarzyszenia ,,Pomocna Dłoń” zorganizować następna zbiórkę by sfinalizować zakup mundurów chroniących Strażaków podczas działania w ogniu.

Latem wspólnie z Mariuszem Kulse, Katarzyną Lewandowską Proszkiewicz i Magdaleną Podolską  postanowiła  uhonorować Dzień Matki i zorganizowali pokaz mody.

Kolejny pokaz, tym razem mody fryzjerskiej, zorganizowany wspólnie z Katarzyną Proszkiewicz Lewandowską Mariuszem Kulse i Pawłem Jankowskim miał na celu wspomóc działania prężnie działającego Domu Kultury w Strzelnie.

Barbara Narbut współpracuje aktywnie z Domem Kultury. Brała czynny udział w programie, Dom Kultury +, gdzie wspólnie z innymi uczestnikami angażowała mieszkańców do aktywności pokazując w jaki sposób można materiałom i przedmiotom dać drugie życie. Sama uszyła grę planszową.

Jak sama mówi ma jeszcze wiele pomysłów, żeby wraz z przyjaciółmi miasto rozsławić artystycznie, by promować Strzelno …

Jeden komentarz do “BARBARA NARBUT

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.