KATARZYNA I DARIUSZ LEWANDOWSCY

Pani Kasia aktywnie włącza się w organizację wielu inicjatyw lokalnych. W tym roku zorganizowała wielki pokaz fryzur i stylizacji, w celu zbiórki funduszy na rzecz strzeleńskiego Domu Kultury, a także była współinicjatorką pokazu mody z okazji Dnia Matki, który okazał się dużym sukcesem.

Obecnie stara się zebrać środki na zakup mundurów dla OSP w Strzelnie. Poza tym regularnie wspiera różne projekty.
Katarzyna Proszkiewicz reprezentuje nasze miasto w licznych konkursach fryzjerskich z wielkimi osiągnięciami. Zdobyła między innymi II Miejsce w konkursie ogólnopolskim Hair Affair Perfect Color oraz IV miejsce w Kreator 2019. Salon który prowadzi od 20 lat, otrzymuje od roku 2016 tytuł najlepszego Salonu Fryzjerskiego w powiecie Mogileńskim.

Pani Kasia jest również laureatką tytułu “Orły Fryzjerstwa” na najlepszy salon w powiecie mogileńskim. To tylko niektóre osiągnięcia związane z działalnością salonu Studio Pielęgnacji Włosa.


Poza tym przez cały czas Pani Katarzyna niesie pomoc materialną w wielu placówkach na terenie naszej gminy, wspiera zakupy sprzętu dla przedszkola, szkoły, organizuje darmowe usługi dla podopiecznych takich placówek jak DPS w Siemionkach, czy dla dzieci z autyzmem.
Jest człowiekiem o wielkim sercu a zarazem bardzo skromnym i uczciwym o czym mogą poświadczyć osoby z którymi pani Kasia współpracuje.
Mottem, które przyświeca jej w działaniach jest hasło: “DOBRO POWRACA”.
Mąż Pani Kasi zaangażował się w projekt Dom Kultury+. Zbudował ze złomu niezwykłą postać Złomka pokazując tym samym w jaki sposób można wykorzystać niepotrzebne metalowe części, by dobrze się bawić i rozwijać kreatywność.

Jeden komentarz do “KATARZYNA I DARIUSZ LEWANDOWSCY

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.