GMINNY KONKURS RECYTATORSKI – “Jeszcze Polska nie zginęła…”

W 8 listopada 2023 w Szkole Podstawowej w Markowicach odbył się III Gminny Konkurs Recytatorski “Jeszcze Polska nie zginęła…”, podczas którego Zofia Erdmann, Nastazja Szczepaniak oraz Amelia Mondrowska z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Strzelnie “Michelson”

W kategorii dzieci młodszych Amelka zdobyła I miejsce, natomiast Zosia wywalczyła II miejsce w kategorii dzieci starszych. Reprezentantki Szkoły Podstawowej im. Gustawa Zielińskiego w Markowicach Faustyna Matczak, Laura Filipiak, Jagoda Sajna oraz Gabriela Dopierała przepięknie recytowały wiersze patriotyczne.

Laura oraz Gabrysia zajęły III miejsca w swoich kategoriach wiekowych. Konkurs był organizowany przez Szkołę Podstawową im. Gustawa Zielińskiego w Markowicach, Oddziały Przedszkolne z Markowic oraz Bibliotekę Miejską w Strzelnie. Honorowy Patronat nad konkursem objął Pan Burmistrz Dariusz Chudziński.

fot/info. Szkoła Podstawowa im. Gustawa Zielińskiego w Markowicach , Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Strzelnie “Michelson” 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.