ŚDS ŚWIĘTOWAŁ 25. URODZINY

Z okazji jubileuszu 25- lecia działalności Środowiskowego Domu Samopomocy w Strzelnie w dniu dzisiejszym odbyła się impreza w Domu Kultury w Strzelnie. Uroczystość rozpoczęła się od powitania oraz krótkich przemówień gratulacyjnych zaproszonych przez kierownik ŚDS w Strzelnie Ewe Jaroszewską gości. Wśród nich znaleźli się goście indywidualni: Ewa Kozanecka – Poseł na Sejm RP, Iwona Kozłowska – Poseł na Sejm RP, Elżbieta Piniewska-Przewodnicząca Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Adam Pilarski – Doradca Wojewody Kujawsko-Pomorskiego, Paweł Klamka – Dyrektor Wydziału Polityki Społecznej w Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy, Marian Mikołajczak – Radny Powiatu Mogileńskiego, Dariusz Chudziński – Burmistrz Strzelna, Dariusz Ciesielczyk – Wójt Gminy Jeziora Wielkie, Wiesław Biernacki – Prezes Inowrocławskich Kopalni Soli Solino, Kapitan Tadeusz Wrona z małżonką Marzeną oraz grupy gości: Przewodniczący Rady Gminy Strzelno, zastępca i wszyscy radni; kierownicy jednostek samorządu Gminy Strzelno; kierownicy jednostek służb bezpieczeństwa Gminy Strzelno, Policji, Straży Pożarnej, Prezesi Banku Spółdzielczego i Banku City, Kierownik Nadleśnictwa; Dyrektorzy Szkół i Ośrodków; Dyrektorzy i kierownicy zaprzyjaźnionych Środowiskowych Domów Samopomocy; sponsorzy Środowiskowego Domu Samopomocy w Strzelnie; emeryci Środowiskowego Domu Samopomocy w Strzelnie; rodzice i opiekunowie uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Strzelnie; opiekunowie i uczestnicy zaprzyjaźnionych Środowiskowych Domów Samopomocy.

Po części oficjalnej na scenie strzeleńskiego Domu Kultury podopieczni ŚDS  zaprezentowali przygotowany program artystyczny. Po wystąpieniach można było zregenerować siły przy bogato zastawionym stole. Nie zabrakło również jubileuszowego tortu. Serdecznie gratulujemy tych 25  lat i życzymy wielu kolejnych.

Jeden komentarz do “ŚDS ŚWIĘTOWAŁ 25. URODZINY

  • Kolejny występ trupy cyrkowej pod kierownictwem swojej trenerki. Starszy facet z wąsam i wielkim brzuchem ubrany w spódniczkę i rajtuzy. Ile to ma wspólnego z szacunkiem do osób niepełnosprawnych

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.