35-LETNI MĘŻCZYZNA DOSTAŁ 10 MANDATÓW KARNYCH

35-letni mieszkaniec Włocławka jednego dnia popełnił 10 wykroczeń porządkowych, za które otrzymał 10 mandatów karnych. Takie zachowanie będzie go teraz słono kosztować. Łączna kwota grzywien jakie będzie musiał zapłacić mężczyzna to 2100 złotych.

Tegoroczne Święto Konstytucji 3 maja z pewnością na długo pozostanie w pamięci 35-letniego mieszkańca Włocławka. Mężczyzna tego dnia popełnił na terenie Mogilna 10 wykroczeń porządkowych, za które otrzymał 10 mandatów karnych na łączną kwotę 2100 złotych.

35-latek swój „maraton” rozpoczął o godzinie 17:25 na dworcu PKP, gdzie chodził z opuszczonymi spodniami po peronie, palił papierosa i pił piwo z butelki, którą później wyrzucił w kierunku torowiska. Ponadto zakłócał spokój, przeklinał, wprowadzał policjantów w błąd, co do swojej tożsamości i utrudniał im wykonywanie czynności służbowych. Mężczyzna swoim zachowaniem wyczerpał znamiona 8 wykroczeń, z które otrzymał grzywny w wysokości 1100 złotych.

8 mandatów karnych nie ostudziło jednak zapędów mieszkańca Włocławka, bo trzy godziny później przed jednym z lokalów gastronomicznych „siłował” się z parasolem. Tym razem interweniujący funkcjonariusze ukarali go dwoma kolejnymi mandatami
w wysokości 500 złotych. Tym razem za zakłócanie spokoju i zaśmiecanie.

Aktywny 35-latek zakończył dzień z 10 mandatami w kieszeni. Takie zachowanie będzie go teraz słono kosztować. Łączna kwota grzywien jaka będzie musiał zapłacić mężczyzna to 2100 złotych.

asp. szt.  Tomasz Bartecki
oficer prasowy KPP w Mogilnie

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.