POWRACA SPRAWA BUDOWY CHLEWNI W ŁĄKIEM – MIESZKAŃCY GMINY PROSZĄ O POMOC

Zostaliśmy poproszeni o obecność na Rozprawie Administracyjnej, która odbędzie się w dniu 21 marca 2023 roku, godzinie 17.30 w Urzędzie Miasta w Strzelnie.

Ponownie wraca temat budowy chlewni we wsi Łąkie nieopodal Strzelna (niektórzy wręcz mówią o przedmieściach Strzelna – ponieważ miasto Strzelno od kilku lat bardzo mocno się rozbudowało w stronę wsi Łąkie) Sprawa ta była już wielokrotnie poruszana przez media lokalne począwszy od 2014 roku.

Mieszkańcy zamieszkujący pobliskie tereny planowanej inwestycji są przerażeni uciążliwościami jakie powstaną z planowanej inwestycji.

3 komentarze do “POWRACA SPRAWA BUDOWY CHLEWNI W ŁĄKIEM – MIESZKAŃCY GMINY PROSZĄ O POMOC

 • Ale w sieci wrze. Radny Jankowski tam gdzie może, tam się dopier..oli, Radny Pieszak udaje niewiniątko, po cholerę chłopie tam siedzisz w tej radzie ? Wszystko na nie. A Radnemu Jankowskiemu to osobiście zadam kilka pytań jak tylko zdarzy się okazja, chłopie przestań się kompromitować. PS. Na Dzień Kobiet kupiłeś kobietom BLENDERY…?? Serio ?? Jakie to Prawe i Sprawiedliwe 😀

  Odpowiedz
  • Mietek zacznij dla ludzi robić tyle co Jankowski to wtedy pogadamy.Wiele rodzin korzysta z jego pomocy i bardzo się cieszą że otrzymują wsparcie żywnościowe Pieszak ma swoje zdanie i nie włazi Chudemu w d..e. Skoro jesteś taki ach do kwiatków to mogłeś je dokupić Paniom, które otrzymały blendery.

   Odpowiedz
 • Zalewają nas ukraińskim zbożem, które jest pryskane zakazanymi w Unii substancjami, każą jeść mąkę z chrząszczy, a jak ktoś chce wyhodować polskiego schabowego to mu nie pozwalają. Sami wpędzimy się w biedę, jeżeli wyjedziemy do miasta dla wygodniejszego życia, a wsi zabronimy robić to co powinna –produkować dla nas polską żywność. Brawo My!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.