UKRADŁ SPRZĘT WĘDKARSKI Z OGRÓDKÓW DZIAŁKOWYCH W STRZELNIE

Policjanci z komisariatu w Strzelnie zatrzymali 20-letniego sprawcę kradzieży sprzętu wędkarskiego o wartości 5 tysięcy złotych. Dodatkowo okazało się, że młody mężczyzna był poszukiwany, gdyż nie powrócił z przepustki do zakładu poprawczego.

Funkcjonariusze zespołu kryminalnego z komisariatu w Strzelnie pracowali nad sprawą kradzieży sprzętu wędkarskiego, do której doszło w miniony piątek (03.03.2023) na terenie ogródków działkowych. Ze zgłoszenia wynikało, że sprawca około godziny 16:00 z niezabezpieczonego budynku gospodarczego ukradł 12 wędek. Pokrzywdzony 73-latek poniesioną stratę  oszacował na kwotę 5 tysięcy złotych.

Policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Dysponując nagraniami z kamery pobliskiego monitoringu wytypowali osobę mogącą mieć związek z kradzieżą. Okazał się nim 20-latek, który był poszukiwany z powodu niepowrotu z przepustki do zakładu poprawczego. Młody mężczyzna wczoraj (08.03.2023) wpadł w ręce mundurowych. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawieniu mu zarzutu kradzieży. Po zakończonych czynnościach procesowych został przewieziony do zakładu poprawczego, gdzie będzie czekał do rozprawy.

 asp. szt.  Tomasz Bartecki
rzecznik prasowy KPP w Mogilnie

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.