SPOTKANIE AUTORSKIE Z KAMILEM SOBIK

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Kamilem Sobik, w ramach promocji książki w “Drodze do wolności”, które odbędzie się 15.03.2023 o godz. 17:00 w sali Klubu Seniora przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Strzelnie.O książce:
Po 123 latach niewoli Polska odzyskała niepodległość, jednak Wielkopolska wciąż należała do Niemiec. Wielkopolanie stanęli do walki o wolność. Wśród nich był także Krzysztof Wartecki, który w czasie pierwszej wojny światowej studiował na Uniwersytecie Londyńskim, by uniknąć przymusowej służby wojskowej w armii cesarstwa niemieckiego. Jego nienawiść do Niemców w końcu znalazła ujście, lecz czy uda mu się dostrzec cienką granicę między walką o wolność od bezmyślnej zemsty?

Recenzja powieści:
https://histmag.org/Kamil-Sobik-W-drodze-do-wolnosci-recenzja-i-ocena-24983

O autorze:
Kamil Sobik – pisarz z dwoma publikacjami na koncie (W drodze do wolności oraz Gary & Litin: Maroszek). Prowadzi blog pisarski segeworld.pl, gdzie udostępnia krótkie opowiadania fantasy, sensacyjne, a nawet historyczne. Na co dzień pracuję jako reklamodawca w świecie mediów społecznościowych i jest entuzjastą gier komputerowych.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.