DOMY NA SPRZEDAŻ W STRZELNIE

Artykuł sponsorowany

Firma FEST FAUS oferuje domy parterowe, murowane w zabudowie szeregowej , jedna lub dwie ściany wspólne, kryte dachówką, w stanie deweloperskim – okna , drzwi wejściowe, tynki, posadzki, sufity, ze wszystkimi przyłączami ( kanalizacja miejska), rozprowadzonymi instalacjami (indywidualne liczniki), wody, gazu, prądu, wraz z gniazdami el. oraz wyposażone w testowaną w sezonie 2019/2020 instalacją grzewczą z grzejnikami i dwufunkcyjnym kondensacyjnym kotłem gazowym z komorą zamkniętą.

Rozprowadzona jest również instalacja TV ( gniazda TV w salonie i dwóch sypialniach) wraz z masztem do umieszczenia anteny. Domy po wszelkich koniecznych odbiorach. Powierzchnia całkowita to ok. 57 mkw – dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym, korytarz ze schowkiem, oraz łazienka.

Na zewnątrz duży taras z wygodnym wyjściem z salonu. Do każdego mieszkania przydzielone jest miejsce parkingowe.

Dla mieszkańców szeregu domów dostępny jest kojec na pojemniki do segregacji odpadów. Działki o powierzchni ok. 1,2 ara wraz z domkami, nie posiadają finansowych obciążeń hipotecznych i służebności. Działka 162/9 posiada służebności przejazdu, przeprowadzenia instalacji i przechodu dla działek sąsiednich domków i działek, na których powstają dalsze domy w zabudowie szeregowej.

Dojazd z Drogi Krajowej poprzez Drogę Gminną Dz.163 i 161/1.

Cena łączna za całość to 239 000, 00 zł.

kontakt tel: 502 624 270

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: