AZS WŁOCŁAWEK POKONUJE ALFĘ 99 STRZELNO

W meczu dwóch niepokonanych dotychczas zespołów musieliśmy niestety uznać wyższość AZS Włocławek, który wygrał 36:34 (18:13).

Fatalny początek w wykonaniu naszych zawodników nie zwiastował niczego dobrego. Goście szybko wyszli na prowadzenie 5:0. W kolejnych minutach gra się wyrównała i długo utrzymywała się 5 – bramkowa różnica. Różnica ta jeszcze w pewnym momencie wzrosła do 7 bramek. W końcówce udało się minimalnie zniwelować straty i na przerwę schodziliśmy przegrywając 13:18.

Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił. Włocławianie utrzymywali bezpieczną przewagę, a gdy nasi zawodnicy zbliżali się do rywali, ci znów nam “odjeżdżali”. Ostatnie minuty przyniosły jednak ogrom emocji. Podopieczni Bartłomieja Zbytniewskiego zaczęli kryć na całym boisku co zaczęło przynosić skutek i przewaga rywali zaczęła topnieć. Nie stopniała niestety do końca i ostatecznie przegrywamy 34:36.

Alfa 99 Strzelno – AZS Włocławek 34:36 (13:18)

Alfa: J. Wegner – T. Piotrowicz 12 goli, O. Winiarczyk 11 (2 min. kary), Sz. Tomaszewski 5, E. Jankowiak 3 (2), W. Błochowicz 2, Sz. Wajdel 1, A. Kwiatkowski (2), M. Sajniak

Trener: Bartłomiej Zbytniewski

Kierownik drużyny: Michał Piotrowicz

Sedziowie: Jakub Grzywiński, Robert Walczak (oboje Bydgoszcz)

Widzów: 210

Urząd Miejski w Strzelnie

Mechanik z powołania

Ubezpieczenia Rcu Strzelno

AtomProjekt

Ew-Dom

M – CARS Transport Międzynarodowy

Maximum Strenght Scotland

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.