FERIE W SŁAWSKU DOLNYM – WARSZTATY, BAL KARNAWAŁOWY I INNE ATRAKCJE

W ostatnim tygodniu ferii dzieci ze Sławska Dolnego i okolic miały możliwość spędzenia czasu wolnego podczas warsztatów oraz balu karnawałowego. W poniedziałek 6 lutego podczas warsztatów malowania kubków dzieci tworzyły kubki z motywem walentynkowym. Królowały serca i napisy kocham cię.

Warsztaty przeprowadziła Pani Agnieszka Szatkowska z Kreatywnej Sali zabaw BIM BAM BOM z Inowrocławia. W środę natomiast bawiliśmy się podczas balu karnawałowego. Animacje i malowanie twarzy wykonali Pan Arek i Pani Klaudia z Domu Kultury w Strzelnie. Na bal przybyły księżniczki, żołnierze, postacie z bajek oraz zwierzaczki. Królem balu został Błażej, a królową Julka. Podczas balu przeprowadzony został konkurs na rysunek “Sławsko za 100 lat”.

Dowiedzieliśmy się, że potrzebujemy więcej huśtawek, zieleni, sklepów, robotów sprzątających oraz latających kombajnów, a także więzienia 🙂 W czwartek natomiast zaprosiliśmy najmłodszych na warsztaty czekoladowe. Dzieci poznały rodzaje i skład czekolady, wykonały swoją czekoladowa kompozycję oraz pudełko na czekoladę. Organizatorami byli: Stowarzyszenie “Civitas Sławsko Dolne” wraz z Sołectwem oraz Dom Kultury w Strzelnie.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.