UKRADŁ BUTELKĘ PERFUM. ROZPOZNAJESZ GO? AKTUALIZACJA

Szukaliśmy sprawcę kradzieży butelki perfum – Dziękujemy za pomoc – Sprawca został ustalony

Komenda Powiatowa Policji w Mogilnie dziękuje lokalnym mediom za publikację komunikatu o kradzieży. Dzięki temu sprawca został bardzo szybko ustalony.

Wystarczyła godzina od publikacji komunikatu w mediach, a personalia sprawcy były już znane mogileńskim policjantom. Mężczyznę rozpoznał przełożony, który niezwłocznie przywiózł swojego pracownika na komendę, aby wyjaśnić sprawę. 34-letni mieszkaniec Mogilna przyznał się do winy, uregulował w sklepie należność za skradziony perfum, a za swój czyn został ukarany mandatem karnym w wysokości 300 złotych.

asp. szt. Tomasz Bartecki
rzecznik prasowy KPP w Mogilnie

Mogileńscy policjanci poszukują sprawcę kradzieży perfum w jednej z drogerii na terenie miasta, którego wizerunek zarejestrowała kamera monitoringu. Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny prosimy o pilny kontakt.

Mogileńscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży, do jakiej doszło w dniu 4 lutego tego roku na terenie jednej z mogileńskich drogerii. Sprawca ukradł butelkę perfum znanej marki. Jego wizerunek zarejestrowała kamera monitoringu.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na zdjęciu lub mogą się przyczynić do ustalenia jego tożsamości, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Mogilnie pod nr tel. 47 7527 230. Informacje można również przekazać za pomocą poczty elektronicznej na adres: mogilno@bg.policja.gov.pl

asp. szt.  Tomasz Bartecki
rzecznik prasowy KPP w Mogilnie

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.