NABÓR WNIOSKÓW O UDZIELENIE POMOCY MIESZKAŃCOM NA USUWANIE FOLII ROLNICZYCH I INNYCH ODPADÓW POCHODZĄCYCH Z DZIAŁALNOŚCI ROLNICZEJ.

Nabór wniosków o udzielenie pomocy mieszkańcom na usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej.

Ogłoszenie o naborze wniosków o udzielenie pomocy mieszkańcom Gminy Strzelno na usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej.

Wnioski będą obejmować odbiór folii rolniczej, odpadów z siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach, opakowań typu Big Bag używanych w gospodarstwach rolnych.UWAGA! Włóknina używana do przykrywania ziemniaków i warzyw nie jest brana pod uwagę w tym programie.Nabór wniosków będzie trwał od 13.02.2023 r. do 28.02.2023 r.

Właściciele nieruchomości zainteresowani udziałem w programie powinni złożyć wniosek w Urzędzie Miejskim w Strzelnie, ul. Cieślewicza 2, 88-320 Strzelno w biurze podawczym. Wzór wniosku dostępny jest na stronie internetowej Urzędu Miejskiego (www.strzelno.pl) oraz w Biurze Podawczym tut. urzędu.Wnioski będą realizowane pod warunkiem pozyskania przez Gminę Strzelno dotacji z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.Informujemy, że złożenie wniosku nie stanowi zobowiązania mogącego być podstawą do roszczeń. Dofinansowanie nastąpi pod warunkiem przyznania dotacji na rzecz Gminy Strzelno na przedmiotowe zadanie.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.