UKRYWAŁ SIĘ 18 LAT ZA GRANICĄ – GDY WRÓCIŁ DO KRAJU ZOSTAŁ ZATRZYMANY PRZEZ KRYMINALNYCH.

Policjanci zatrzymali 52-latka, który od 18 lat był poszukiwany czterema listami gończymi. Mężczyzna przez ten czas ukrywał się za granicą. Gdy wrócił do kraju, został zatrzymany.

Policjanci wydziału kryminalnego z mogileńskiej komendy ustalili miejsce pobytu 52-latka, który poszukiwany był czterema listami gończymi za przestępstwa związane z oszustwami. Mężczyzna chcąc uniknąć wymierzonej kary, od 18 lat ukrywał się przed organami ścigania na terenie Wielkiej Brytanii.  

Policjanci zdobyli informacje, że poszukiwany przyjedzie na kilka dni w rodzinne strony. W minioną środę (25.01.2023) kryminalni wytypowali posesję, na której mógł przebywać. Posiadając rysopis, natychmiast podjęli czynności mające na celu jego zatrzymanie. Po wejściu do środka zastali mężczyznę, którego wygląd odpowiadał rysopisowi poszukiwanego. 52-latek był bardzo zaskoczony widokiem policjantów, nie spodziewając się zupełnie ich wizyty. Mężczyzna został doprowadzony do mogileńskiej komendy, a następnie przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę 3 lat pozbawienia wolności. Pomimo znacznego upływu czasu nie uniknie odpowiedzialności za popełnione przed laty liczne oszustwa.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.