KPP Mogilno

MANDAT 1000 ZŁ ZA WYPRZEDZANIE NA SKRZYŻOWANIU

Codziennie na skrzynkę „Stop agresji drogowej”, która działa w Wydziale Ruchu Drogowego KWP w Bydgoszczy wpływają nowe filmy z zarejestrowanymi wykroczeniami drogowymi. Dzięki udostępnionemu policji nagraniu z kamery samochodowej jednego z kierowców, mundurowi bardzo szybko ustalili personalia mężczyzny, który wyprzedzał na skrzyżowaniu. Za swoje zachowanie na drodze kierowca osobowego opla został ukarany mandatem w wysokości 1000 zł oraz dostał 10 punktów karnych.

Na przesłanym filmie oglądamy nieodpowiedzialne zachowanie  kierowcy pojazdu marki Opel Signum, który wyprzedził inny pojazd na skrzyżowaniu, za co został ukarany mandatem karnym w wysokości 1000 złotych oraz dostał 10 punktów karnych.  

Te zaledwie jeden z  wielu  przypadków łamania  przepisów przez kierujących, który mógł doprowadzić do wypadku drogowego.

Przypominamy, że na specjalną skrzynkę kontaktową poczty elektronicznej można zgłosić niewłaściwe zachowania uczestników ruchu drogowego:

stopagresjidrogowej-kwp@bg.policja.gov.pl .

Na podany adres można przesyłać materiały mogące świadczyć o agresywnym zachowaniu na drodze lub rażącym naruszeniu przepisów ruchu drogowego. Pozostałe niewłaściwe zachowania na drodze prosimy zgłaszać bezpośrednio do właściwej miejscowo jednostki Policji.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.