HARMONOGRAM 31. FINAŁU WOŚP W STRZELNIE 28-29.01.2023

Już w najbliższą niedzielę, 29.01.2023, w Domu Kultury w Strzelnie, o godzinie 15:00, odbędzie się Koncert Finałowy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Co nas czeka? Wiele atrakcji! Wystąpią dla nas lokalne artystki z Jezior Wielkich oraz ze Strzelna: Sandra Wawer, Dalia Glanc, Amelia Włodarska czy też Justyna Minta. Nie zabraknie występu Orkiestry Dętej OSP Jeziora Wielkie, pod batutą Wojciecha Skowrona. Atmosferę rozgrzeją również dwa zespoły taneczne – Revolta i Fresh Dance! W wydarzeniu finałowym wezmą udział także niezawodne Panie z Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Strzelno i gminy Jeziora Wielkie, które przygotowały dla Was kiermasz ciast. Odbędzie się on w godzinach 15:00-18:00.

Pomiędzy występami odbędą się licytacje stacjonarne, gdzie wszyscy obecni na imprezie, będą mieli możliwość wylicytowania ciekawych oraz przydatnych gadżetów! Nagrodzimy również najlepszych wolontariuszy 30. Finału WOŚP!

To jednak nie wszystko, co czeka nas w nadchodzący weekend. W sobotę, w Hali Widowiskowo-Sportowej o godzinie 9:00, odbędzie się turniej piłki siatkowej. Później, wszyscy zainteresowani będą mieli możliwość udziału w prelekcji PTTK, pt. „Wspomnienia PTTK z 2022 roku”. Odbędzie się ona w Sali przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Strzelnie.

W niedzielę, poza samym koncertem finałowym, odbędzie się także turniej piłki nożnej halowej (Hala Widowiskowo-Sportowa, 9:00), turniej tenisa stołowego (Hala Widowiskowo-Sportowa, 10:00), Międzypokoleniowa Strefa Animacji (Sala przy Miejskiej Bibliotece Publicznej, 10:00-19:00) oraz rajd rowerowy PTTK (start przy Miejskiej Bibliotece Publicznej).

O godzinie 20:00 w niedziele, możecie oczekiwać „Światełka do nieba”, które odbędzie się na naszym Rynku.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.