GWIAZDOR Z KUJAWAMI MARKOWICE 🎅🏻🎄🎁

W dniu wczorajszym w świetlicy w Markowicach odbyła się impreza pod hasłem “Gwiazdor z Kujawami”👍. 

Świąteczne spotkanie uświetniła swoim występem Agnieszka Twardowska,👏👏👏 która wspólnie z dziećmi kolędowała i śpiewała świąteczne piosenki.

Agnieszka jest finalistką programu The Voice of Poland oraz brała udział m.in w programie Twoja Twarz Brzmi znajomo

Podczas imprezy swój śpiew zaprezentowała Oliwia Płocinska👏, która od samego początku wprowadzała na świetlicy świąteczną atmosferę😍. 

Całą magię wczorajszego wieczoru dopełnił gość który przyleciał z Rovaniemi. Gwiazdor który jak to na niego przystało miał wypełnione worki prezentami po same brzegi. Wszystkie dzieci z Markowic oraz trenujące w klubie LZS Kujawy Markowice otrzymały od niego świąteczne upominki w postaci paczki ze słodyczami. 

Gwiazdor chętnie pozował do zdjęć z każdym z dzieci oraz zapewniał wszystkich, że na pewno przyjdzie do każdego domu w Wigilię😀. 

Warto dodać że całość imprezy wspomagali piłkarze Kujaw Markowice. W tym przypadku był to Szymon Pamfil, Kacper Ciesielski, Kacper Zagórski oraz Szymon Wiatr .

W organizację imprezy zaangażowali się przedstawiciele klubu Kujawy Markowice czyli Jarosława Marka, Przemysław Płociński oraz Mateuszow Lieske
Sponsorami imprezy było Stowarzyszenie Zwykłe “Razem Możemy Więcej”, firma GeoDetekcja z Janikowa oraz Nadleśnictwo Miradz.
Imprezę nagłaśniał Bayer Band

Stowarzyszenie “Razem możemy więcej” w składzie Agnieszka Pamfil, Paweł Pamfil oraz Mateusz Wiśniewski prężnie działa na rzecz lokalnej społeczności💪🏻.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.