PROGRAM CIEPŁE MIESZKANIE – RUSZYŁ NABÓR ANKIET

Burmistrz Strzelna ogłasza nabór ankiet w ramach programu priorytetowego „Ciepłe Mieszkanie” o dofinansowanie do wymiany tzw. kopciuchów i poprawę efektywności energetycznej w lokalach mieszkalnych znajdujących się w budynkach wielorodzinnych.W programie mogą wziąć udział osoby chcące wymienić źródło ciepła dopiero po podpisaniu umowy i otrzymaniu dofinansowania.

Beneficjentem końcowym jest osoba fizyczna posiadająca tytuł prawny wynikający z prawa własności lub ograniczonego prawa rzeczowego do lokalu mieszkalnego znajdującego się w budynku mieszkalnym wielorodzinnym znajdującym się na terenie Gminy Strzelno. Program nie dotyczy najemców lokali mieszkalnych w budynkach wielorodzinnych. Właściciel lokalu może otrzymać jedną dotację.

W przypadku prowadzenia działalności gospodarczej gdzie powierzchnia całkowita przekracza 30% budynku/lokalu mieszkalnego, przedsięwzięcie nie kwalifikuje się do dofinansowania.

Ankieta nie stanowi wniosku o udzielenie dotacji. Pozwoli ona na określenie liczby beneficjentów oraz rodzaju oczekiwanego wsparcia. Właściwe wnioski wraz ze szczegółowym regulaminem będą przygotowane w kolejnym etapie.

Prosimy wszystkich zainteresowanych mieszkańców o składanie ankiety informacyjnej w terminie do 6 grudnia 2022 r.

Ankietę można dostarczyć osobiście do siedziby Urzędu
tj. ul. Dr J. Cieślewicza 2  lub drogą elektroniczną na adresy: sekretariat@strzelno.pl oraz j.waszak@strzelno.pl.

Informacji o programie będą udzielali pracownicy Urzędu Miejskiego
w Strzelnie pod numerem telefonu: 52 318 22 29

Ankieta do pobrania wraz ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi programu znajdują się w poniższych załącznikach.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.