KOLEJNE PEWNE ZWYCIĘSTWO – ALFA 99 STRZELNO

Pewne zwycięstwo odnieśli dziś nasi juniorzy, którzy pokonali DAP TORUŃ Akademia Piłki Ręcznej 51:25 (27:11).

Pierwsza połowa rozpoczęła się od ostrego ruszenia naszych zawodników, którzy szybko wyszli na prowadzenie 6:0. Pewne prowadzenie trochę rozluźniło Strzelnian i spotkanie stało się bardziej wyrównana. Ostra reprymenda z ławki trenerskiej pozwoliła nam naszym zawodnikom wrócić na właściwe tory, którzy do szatni schodzili prowadząc 27:11.

Druga część meczu także przebiegała pod naszą kontrolą. Alfa stopniowo powiększała przewagę. Szalona końcówka pozwoliła osiągnąć 50 bramek i ostatecznie dopisujemy kolejne 3 punkty po zwycięstwie 51:25.

Tradycyjnie wielkie podziękowania dla licznie zgromadzonej publiczności 👏

▶️Alfa 99 Strzelno – DAP Toruń 51:25 (27:11)

Alfa: W. Fik, J. Wegner – O.Winiarczyk 12 bramek (2 min. kary), Sz. Tomaszewski 11, Sz. Wajdel 9, W. Błochowicz 6 (2), T. Piotrowicz 5, E. Jankowiak 3, A. Kwiatkowski 3, B. Paluch 2, J. Konewka, H. Konieczny, Sz. Konieczny

Trener: Bartłomiej Zbytniewski

Kierownik drużyny: Michał Piotrowicz

Sędziowie: Jacek Jaszyk (Bydgoszcz), Karol Piernicki (Grudziądz)

Urząd Miejski w Strzelnie

Mechanik z powołania

RCU Ubezpieczenia Strzelno

Ew-Dom

Maximum Strength Scotland

M – CARS TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY

AtomProjekt

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.