Reklamy
Burmistrz Dariusz Chudziński wszczął postępowanie wyjaśniające w sprawie wynajęcia przez dyrektora Jarosława Kaniastego firmy zewnętrznej do utrzymywania czystości pomieszczeń szkoły podstawowej im. Jan Dałkowskiego. Po analizie faktur wpływających do skarbnika gminy okazało się, że taki sposób rozwiązania sprzątania obiektu wcale nie jest tak korzystny, jak przypuszczał dyrektor placówki. Czy działanie było umyślne oraz czy wobec dyrektora placówki zostaną wyciągnięte konsekwencje okaże się po zakończonym postępowaniu.
Na dzień dzisiejszy umowa z firmą zewnętrzną została rozwiązana, a pracownicy wracają do pracy na poprzednich zasadach. Dyskusja dotycząca wspomnianej sprawy do odsłuchania w materiale poniżej.

