FIRMA SPRZĄTAJĄCA NIE SPRAWDZIŁA SIĘ. CZY DYREKTOR PONIESIE KONSEKWENCJE ?

Burmistrz Dariusz Chudziński wszczął postępowanie wyjaśniające w sprawie wynajęcia przez dyrektora Jarosława Kaniastego firmy zewnętrznej do utrzymywania czystości pomieszczeń szkoły podstawowej im. Jan Dałkowskiego. Po analizie faktur wpływających do skarbnika gminy okazało się, że taki sposób rozwiązania sprzątania obiektu wcale nie jest tak korzystny, jak przypuszczał dyrektor placówki. Czy działanie było umyślne  oraz  czy wobec dyrektora placówki zostaną wyciągnięte konsekwencje okaże się po zakończonym postępowaniu. 

Na dzień dzisiejszy umowa z firmą zewnętrzną została rozwiązana, a pracownicy wracają do pracy na poprzednich zasadach. Dyskusja dotycząca wspomnianej sprawy do odsłuchania w materiale poniżej.

7 komentarzy do “FIRMA SPRZĄTAJĄCA NIE SPRAWDZIŁA SIĘ. CZY DYREKTOR PONIESIE KONSEKWENCJE ?

 • Ooo panie Pieszak! Przyszło kolejne zlecenie na Chudzińskiego od cwaniaków z Mogilna? Niech się do roboty wezmą.

  Odpowiedz
 • Ciekawe? Czy szukanie haków przez radnego Pieszaka na dyrektora Kaniastego nie wiąże się z wybrykami pewnego nauczyciela, kiedyś wf? Czyżby to był szwagra radnego brat. Podobno znowu narozrabiał i to poważnie i dyrektor chce go wywalić z roboty. Tak Pan nisko upadł Panie Pieszak? Może takie pytanie w pańskim imieniu zada radny Chudziński na najbliższej sesji burmistrzowi?

  Odpowiedz
  • Wyrzucili Gościa z ORLIKA i dali inną robotę. Nawet tam problemy. Ciekawe o co chodzi. Poczekamy na sesję, lub Strzelnicę.🤣

   Odpowiedz
 • No i widać jak rzecznicy obecnego włodarza robią wszystko aby tylko odwrócić uwagę czytelników od głównego tematu artykułu. Nic nowego normalnie jakbyśmy czytali portale obecnie rządzących. Wszystko pięknie, cudownie czy rewelacyjnie. Tu nie może pojawiać się problem.

  Odpowiedz
 • Ciekawe co teraz redaktor a czasami nawet chyba adwokat Burmistrza znów za bajkę wymyśli? Tik Tak bomba została odpalona i nie będzie zamiatania pod dywan.

  Odpowiedz
 • Dyrektor zatrudnił firmę zewnętrzną, w której pracują byli pracownicy szkoły, a faktury opiewają na kwotę wyższą niż dotychczasowe koszty placówki w tym zakresie. A to ciekawe! Powinien podszkolić się z matematyki w zakresie edukacji wczesnoszkolnej? 🙂 Może warto przyjrzeć się wcześniejszym interesom tego pana za publiczne pieniądze w tym miejscu?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.