PSZOK W STRZELNIE CZYNNY OD 1 PAŹDZIERNIKA

Dziś miało miejsce symboliczne otwarcie PSZOKu w Strzelnie. Na miejscu obecni byli: Przewodnicząca Sejmiku Kujawsko-Pomorskiego Elżbieta Piniewska, Burmistrz Strzelna Dariusz Chudziński, dyrektor ZGKiM Dariusz Sieradzki, radni miejscy oraz sołtys Strzelna Klasztornego.

PSZOK będzie otwarty od 1 października 2022. Mieszkańcy będą mogli przywozić odpady trzy razy w tygodniu: w poniedziałek, środę i sobotę w godzinach od 10:00 do 15:00. PSZOK znajduje się w Strzelnie Klasztornym (przy oczyszczalni ścieków). Regulamin PSZOKu dostępny jest na naszej stronie internetowej.

One thought on “PSZOK W STRZELNIE CZYNNY OD 1 PAŹDZIERNIKA

  • Kolejna Platformerska uroczystość z Chudzińskim i wymalowaną Piniewską w rolach głównych. Nie można pominąć wchodzących w tyłek radnych wymieniać nie trzeba wystarczy spojrzeć . Za chwilę to będą transmisje z rozdawania pojemników na śmieci. Normalnie rewelacja. nic dodać nic ująć. No i jeszcze jedno skoro Pan redaktor pisze, że obecna władza może to chyba zapomniał z jakich osób składa się rada. Przecież to w większości stary skład.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.