KABARET FiFa-RaFa WYSTĄPI W DOMU KULTURY W STRZELNIE

Dom Kultury w Strzelnie serdecznie zaprasza wszystkie kobiety oraz ich osoby towarzyszące na występ Kabaretu FiFa-RaFa z okazji Dnia Kobiet!

Występ odbędzie się 12.03.2022 o godzinie 18:00 w Sali Widowiskowej w Domu Kultury w Strzelnie. Kabaret FiFa-RaFa może okazać się Wam znany za sprawą występów na wielu festiwalach oraz programach telewizyjnych na antenach Polsatu, TVP, TV4, Nowa TV czy też Kino Polska.

Kabaret tworzą Ola oraz Mateusz Kwiatkowscy, występujący w duecie zarówno na scenie jak i w życiu prywatnym! Ich występy są prawdziwą mieszanką wybuchową doświadczenia scenicznego oraz łączącego ich uczucia.

Jak twierdzą, kopalnią pomysłów jest dla nich codzienność, zatem w prezentowanym repertuarze pojawiają się nie tylko żarty słowne, ale również obyczajowe i sytuacyjne. Czym jednak byłby kabaret bez nutki absurdu? Wplatając ten rodzaj humoru w swoje skecze, pokazują rzeczywistość w krzywym zwierciadle.

Bilety można zakupić w siedzibie Domu Kultury w Strzelnie. Koszt jednego biletu wynosi 25 zł. Liczba miejsc ograniczona! Impreza odbędzie się zgodnie z obowiązującymi zasadami reżimu sanitarnego na dzień 12.03.2022.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.