DZIELNY WOJOWNIK POTRZEBUJE NASZEJ POMOCY – 3 LETNI CZAREK Z CIECHRZA WALCZY Z NOWOTWOREM

Nasz synek Czaruś w kwietniu skończy trzy latka. 20 grudnia 2021 roku trafił do szpitala z zapaleniem płuc, po dwóch dniach wykonano tomografię, która wykazała wielkiego guza w śródpiersiu. W tym czasie ruszyła bardzo trudna diagnostyka. Przeszedł szereg badań oraz biopsję guza. Cały okres świąteczny oraz Nowy Rok spędziliśmy w szpitalu… To był bardzo ciężki czas pełen łez i strachu. W jednej chwili beztroskie dzieciństwo zostało Czarkowi odebrane. 

Każde badanie wywoływało u syna strach, płacz i dużo bólu. Diagnoza, która przyszła zaraz po Nowym Roku to neuroblastoma III stopnia, grupa wysokiego ryzyka. Nagle zabawy z siostrą w domu, zamieniły się na szpital, kabelki, ciągłe badania i wlewy chemii. Czarek jest w trakcie chemioterapii bardzo mocnej i skojarzonej. Większość czasu spędzamy w szpitalu. Pod koniec marca lekarze zadecydują czy mogą wyciąć guza. Jeśli wszystko pójdzie, jak należy, to w następnej kolejności czeka go bardzo długie leczenie – przeszczep, radioterapia, immunoterapia. 

https://www.siepomaga.pl/licytacjedlaczarusia?fbclid=IwAR1C0S3L4hA5qctlmQdEmP1nZMpx5l9XqlmmoKqO0LIKYzTYSXZKhk6HSfA

Ostatnim etapem, który daje szansę na pełne wyleczenie, jest bardzo droga szczepionka, dostępna tylko w USA. Jej koszt to ponad milion złotych. Życie naszego dziecka zostało wycenione na kwotę, której nie jesteśmy w stanie zapłacić. Prosimy Was o pomoc, aby leczenie mogło być zakończone w stu procentach. Kiedy dojdzie do remisji, szczepienie to ostatni etap na drodze do normalnego życia. Aby mieć czas na uzbieranie tak wielkiej sumy, zbiórka musi ruszyć już teraz, kwota do zebrania może zmienić się w trakcie leczenia. Neuroblastoma to choroba, która bardzo często wraca i uderza ze zdwojona siłą w już wykończony wcześniejszą walką organizm. Nie możemy do tego dopuścić!

Rodzice Czarka

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.