UKRADŁ BUTLE Z GAZEM

Mogileńscy kryminalni w kilka godzin ustalili i zatrzymali 41-letniego mężczyznę odpowiedzialnego za kradzież z włamaniem. Łupem włamywacza padły butle gazowe o wartości 1100 złotych. Funkcjonariusze odzyskali wszystkie skradzione przedmioty. Za takie przestępstwo sprawcy grozi kara do 10 lat więzienia.

Wczoraj (24.01.2022) o godzinie 03:20 mogileńscy policjanci zostali powiadomieni o kradzieży z włamaniem do wiaty z butlami gazowymi, która stała przy jednym z budynków mieszkalnych w miejscowości Dąbrówka. Nieznany wówczas sprawca ukradł 8 butli z gazem propan-butan. Wartość skradzionego mienia właściciel oszacował na kwotę 1100 złotych. Rozwiązaniem tej sprawy zajęli się funkcjonariusze wydziału kryminalnego.

Dzięki dobremu rozpoznaniu środowiska przestępczego w zaledwie kilka godzin ustalili i zatrzymali mężczyznę odpowiedzialnego za ten czyn. Okazał się nim 41-letni mieszkaniec powiatu inowrocławskiego. Sprawca tego samego dnia o godzinie 10:00 został doprowadzony do komendy w Mogilnie, gdzie usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem. Policjanci w trakcie przeszukania należącej do niego posesji znaleźli ukryte w stodole wszystkie skradzione butle. Teraz mężczyzną zajmie się sąd. Za to przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

st. asp. Tomasz Bartecki

rzecznik prasowy KPP w Mogilnie

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.