NIEPRZEWIDZIANE WYDATKI = ZMIANA BUDŻETU

Podczas grudniowej nadzwyczajnej sesji Rady Miasta w Strzelnie przegłosowana została uchwała zmieniająca uchwałę w sprawie budżetu Gminy Strzelno na 2021 rok.

Dodatkowe środki pieniężne mają zostać przeznaczone na zmianę tartanu boiska przy Szkole Podstawowej im. A.A. Michelsona.

Inwestycja ta nie była przewidziana w planach rewitalizacji szkoły, jednak umycie nawierzchni odsłoniło duże uszkodzenia tartanu. Gmina musi wysupłać dodatkowe środki na wymianę nawierzchni.

Kolejna nieprzewidziana inwestycja to zakup ciągnika do ZAZ Przyjezierze. Wspomniany ciągnik o wartości 150 tyś. zł będzie wyposażony w szczotkę do usuwania śniegu i błota.

Ciągnik obecnie użytkowany przez ZAZ Przyjezierze jest na tyle intensywnie wykorzystywany, że trafiają się jego awarie. W przypadku opadów śniegu prace oczyszczania miast rozpoczynają się we wczesnych godzinach rannych.

5 komentarzy do “NIEPRZEWIDZIANE WYDATKI = ZMIANA BUDŻETU

 • Nie dziwie się, że są awarie z obecnym ciągnikiem… Na Piastowskim podczas koszenia trawy operator kosi ziemię, studzienki kanalizacyjne lub chodniki… Tak. Tak. Przydałaby się kontrola tego użytkowania.Ten nowy po roku do wymiany jak będzie tak użytkowany jak stary. Postarajcie sie o przedłużoną gwarancję…

  Odpowiedz
  • Nie wypowiadaj się jeśli nie masz pojęcia na temat koszenia zieleni ładnie wyrównać tereny zieleni na piastowskim to będziecie mieli wtedy wykoszone jak na stadionie a nie teren jak po wykopaliskach operator nie ma na to wpływu choc nie wiem jak by to chciał wykosić więc komentarz w tym przypadku jest nie na miejscu i zbędny tym bardziej że znam operatora osobiście I wiem doskonale że zna się chłop na tym i wie doskonałe co robi więc bez głupich komentarzy pozdrawiam.

   Odpowiedz
   • To, że sie kogoś zna i ze ten ktoś jest uczynny nie ma znaczenia przy jego umiejętnościach. Na osiedlu piastowskim nie mamy Karpat do koszenia tylko trawniki. I proszę z góry nie zakładać czegoś jak się czegos nie widzi. Iskry idą spod kosiary jak kosi. Tyle w temacie. Pozdrawiam.

 • Potwierdzam- też nam tego pana osobiście i wiem, że zna się na tym co robi. A przy tym to bardzo uczynny gość. Zielsko na osiedlu to nie gładki i równy trawnik przed pałacem.

  Odpowiedz
 • Iskry to ty masz w głowie i tyle w temacie szkoda ciągnąć z tobą tematu jak nie masz zielonego pojęcia o takiej pracy miłego

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.