OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ SENIORA W STRZELNIE

24 listopada w Domu Kultury w Strzelnie uroczyście obchodzono Ogólnopolski Dzień Seniora. Organizatorem imprezy wzorem lat ubiegłych był Strzeleński Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Rozpoczynając czwartkowe spotkanie przewodnicząca koła – Mścisława Piotrowicz złożyła sprawozdanie z inicjatyw, w których brali udział strzeleńscy seniorzy w minionym okresie wakacyjnym. Następnie rozpoczęła się wspaniała zabawa przy dźwiękach muzyki mechanicznej, o które zadbał Stanisław Leśniowski.

Pomiędzy tańcami uczestnicy biesiady zajadali się pysznym ciastem w towarzystwie filiżanki kawy. W rytmach przebojów z lat młodości naszych kochanych seniorów wszyscy bawili się do późnych godzin wieczornych. Do wspólnej zabawy dołączyli: burmistrz Dariusz Chudziński, wicestarosta Marian Mikołajczak i dyrektor DK Paweł Gębala. Opiekę z ramienia Domu Kultury sprawował instruktor Piotr Lewandowski.

Przypomnijmy, że Koło Emerytów, Rencistów i Inwalidów ze Strzelna działa prężnie już od 49 lat. Warto podkreślić, że koło zrzesza blisko 150 członków. Udziela się przy wielu uroczystościach obchodzonych w Strzelnie i okolicach. Klub działa przy Domu Kultury. Utalentowani wokalnie członkowie tworzą również zespół muzyczny Klubu Seniora Kujawianka.

Zapraszamy do galerii udostępnionej przez portal Pałuki👇🏻

http://palukimogilno.pl/galerie-ignite/dzien-seniora-strzelno-24-xi-2021

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.