POWRACA WIELKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY

Wielki Jarmark po raz drugi!
W dniach 17 – 19 grudnia 2021 r. na Rynku w Strzelnie ponownie zagości Wielki Jarmark Bożonarodzeniowy. Przed nami 3 dni pełne atrakcji! Koncerty, warsztaty,animatorzy, pokazy, występy teatralne, św. Mikołaj – i wiele, wiele więcej!
Pierwszy taki jarmark odbył się 2019 roku i cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców i gości. Każdego dnia kilka tysięcy osób odwiedziło strzeleński Rynek by poczuć atmosferę świąt.


„Z wielka niecierpliwością, my pracownicy Domu Kultury jak i mieszkańcy oczekujemy grudniowego Jarmarku. To jedno z największych wydarzeń w okolicy,które cieszy się bardzo dużą frekwencją, stąd jest dla nas dużym wyzwaniem organizacyjnym. Cieszymy się, że tak wiele firm i osób prywatnych chce włączyć się w pomoc i wesprzeć Jarmark. Oczywiście jesteśmy otwarci na wszystkie formy współpracy” – mówi Dyrektor DK w Strzelnie Paweł Gębala.
Prowadzimy obecnie nabór wystawców: firm, rękodzielników, artystów, gastronomii,każdego kto chciałby zaprezentować swoje produkty podczas Jarmarku.Zainteresowanych prosimy o kontakt:
Dom Kultury w Strzelnie – tel: 52 318 92 18 (pn. – pt. 8:00-16:00), mail:kultura@dkstrzelno.pl
Paweł Gębala (dyrektor DKS) – tel: 697 470 592, mail: p.gebala@dkstrzelno.pl
Jarosław Gębala (koordynator) – tel: 695 258 020, mail: gebala.jaroslaw@o2.pl
Chętnie podejmiemy także współpracę sponsorską. Dla wszystkich zainteresowanych przygotowaliśmy bogaty pakiet promocyjny.
Zachęcamy do śledzenia Jarmarku w dedykowanym wydarzeniu na profilu FB.


Poczuj z nami atmosferę Świąt Bożego Narodzenia!

https://www.facebook.com/events/1157508084737890/?ref=newsfeed

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.