40 LAT MINĘŁO …

25 czerwca miało miejsce uroczyste pożegnanie pani dyrektor Mieczysławy Staśkowiak, która przechodzi na zasłużoną emeryturę po 38 latach pracy.

Od uczniów, nauczycieli, rodziców, burmistrza Dariusza Chudzińskiego, wicedyrektor Doroty Marczewskiej, wizytator Melanii Kranc, Rady Miejskiej wraz z kwiatami popłynęły słowa podziękowań za wieloletnią pracę, za olbrzymie serce, za cierpliwość i wyrozumiałość, troskę o sprawy szkoły, za pomoc i poczucie bezpieczeństwa.

Sympatycznym i wzruszającym momentem było podziękowanie złożone przez nauczycieli, którzy wspólnie zaśpiewali piosenkę do melodii „Czterdzieści lat minęło”. Powołanie wymagające wiedzy, umiejętności i rozwagi to cechy, które posiadała pani dyrektor. Przez lata pełnienia swoich obowiązków współpracowała z wieloma instytucjami, a jako gospodarz szkoły dbała o jej rozwój. „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” Jan Paweł II.

Życzymy Pani Dyrektor wspaniałych dni w życiu osobistym, niezawodnego zdrowia i czasu na realizację własnych pasji i marzeń!

Całą uroczystość można obejrzeć na 👉🏻 naszym profilu

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: