PRZETARG NA DZIAŁKI POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ W STRZELNIE

Burmistrz Strzelna zaprasza do wzięcia udziału w przetargach ustnych nieograniczonych na sprzedaż niezabudowanych działek położonych w Strzelnie przy ul. Dąbrowskiego. Nieruchomości gruntowe przy ul. Dąbrowskiego wchodzą w skład kompleksu nowo wydzielonych działek przeznaczonych pod budownictwo mieszkalne jednorodzinne. Przygotowano do sprzedaży 14 nieruchomości oznaczonych geodezyjnie od numeru 4/9 do 4/22.

Jeśli chcą Państwo wziąć udział w przetargu, należy wpłacić kwotę wadium (w wysokości 20% ceny wywoławczej) do dnia 11.06.2021r.Przetargi odbędą się w dniu 15.06.2021r. i 16.06.2021r. Szczegółowe informacje dotyczące powyższych nieruchomości znajdują się na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Strzelnie (www.strzelno.bipgmina.pl) – zakładka „Działki Budynki”, a także na tablicy ogłoszeń w urzędzie. Dodatkowe informacje można uzyskać bezpośrednio w Urzędzie Miejskim w Strzelnie – pokój nr 13, tel. 52-318-22-48 (w godzinach pracy urzędu). Zachęcamy do wzięcia udziału w przetargach, ponieważ jest to niepowtarzalna szansa zakupu działki na terenie miasta Strzelna.

One thought on “PRZETARG NA DZIAŁKI POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ W STRZELNIE

  • Wielka wyprzedaż trwa. Jakoś bym nie chciał żadnej z tych działek nawet za darmo. Tam jeszcze nie tak dawno była cegielnia. Czy jej fundamenty zostały rozebrane czy zasypane?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.