GMINNY DZIEŃ DZIECKA, STRZELNO-ŁĄKIE – RELACJA FOTO WIDEO

Wczoraj w Łąkiem i Strzelnie odbył się Gminny Dzień Dziecka pod hasłem: Strzelno-Otwórz się na pomoc. Impreza w Łąkiem rozpoczęła się od zawodów wędkarskich. Pan Krzysztof Nosek już od ponad 10 lat organizuje zawody wędkarskie dla najmłodszych, w tym roku nie mogło być inaczej.

Wszystkim towarzyszyły ogromne emocje, ponieważ uczestnicy byli doskonale przygotowani. Dla dzieci, które nie wędkowały zorganizowano plener malarski. Oczywiście nie zabrakło pysznych kiełbasek z grilla, ciast, słodyczy i wspaniałej, słynnej już grochówki. Każdy uczestnik zabawy został nagrodzony. Sponsorami nagród oraz pyszności byli :Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Strzelnie, Urząd Miejski w Strzelnie, Dom Kultury w Strzelnie, Gustaw Mądry, Adito Strzelno, Zdzisław Dobrzyniecki, Mariusz Stube, Dariusz Chudziński, HA Noi Panda, Abler, Marian Mikołajczak, Marlena Osowicz, Remigiusz Koprowski FATPOL TOOLS, Tomasz Gabryszak, Sławomir Mateńko MAT-TRANS, Eliza Pliszka, Rodzinne Gospodarstwo Rolno Ogrodnicze Kubiak, ART Mebel Artur Jędrzejewski, Piekarnia Zibi, Sieć sklepów „Zgoda”, Anna i Marcin Augustyniak „Energo-Mix”, Zakład Pogrzebowy Pawlińscy, Karol Rakoniewski, SOLBLAT Karol Kowalski Rafał Pruczkowski, Stowarzyszenie „Pomocna Dłoń”, Ryszard Panfil, Patrycja Tyc sklep spożywczy „U Kowala”, Robert Dalewski, Krzysztof Pieróg, Modneokulary Wojciech Mikołajczewski, Roman Szydzik, PZW Mogilno Przemysław Stranc, Piotr Pieszak, Joanna Proszkiewicz-Stube, Alina Pruczkowska, Małgorzata i Maciej Sochaccy, Dawid Nowowiejski, Firma Mikołajczak, INTER-TRAK, Tomasz Kujawa.

Po emocjach związanych z zawodami w Łąkiem przenieśliśmy się do Strzelna. W Ogrodach Norbertańskich czekały na dzieci różne atrakcje, m.in. dmuchana zjeżdżalnia, ścianka wspinaczkowa, jazda konno, laserowy paintball oraz kącik kulinarny przygotowany przez panie z KGW oraz ZAZ. Impreza została poprowadzona przez Dom Kultury w Strzelnie. Głównymi organizatorami oraz sponsorami imprez byli: Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Strzelnie, Dom Kultury w Strzelnie, Urząd Miejski w Strzelnie. Od początku maja w Gminie Strzelno odbywały się pojedyncze eventy promujące to wydarzenie, m.in. sprzątanie sołectwa Łąkie oraz sadzenie drzew. Strzelno otwiera się w ten sposób na pomoc ludziom i naturze. W Ogrodach Norbertańskich podczas zorganizowanego Dnia Dziecka można było uzyskać szczegółowe informacje o programie Czyste Powietrze. Jeśli nie udało się Państwu dotrzeć wczoraj i porozmawiać o dotacji na termomodernizację zachęcamy do kontaktu z pracownikami Urzędu Miejskiego w Strzelnie, którzy udzielą informacji oraz pomogą przejść przez całą procedurę, aż do momentu otrzymania dotacji.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: