NIETYPOWY MECZ „UCZNIOWIE – ABSOLWENCI” – UKS ALFA STRZELNO

Mecz „Uczniowie – Absolwenci” ponownie na 1. maja W związku z obostrzeniami długo trwały dyskusje czy – jak strzeleńska tradycja nakazuje – rozegrać mecz szczypiorniaka. Ostatecznie uznaliśmy, że rok przerwy wystarczy i grać trzeba.

Ze względu na ograniczenia nie mógł to być klasyczny mecz Uczniowie – Absolwenci, w związku z tym rywalizowały drużyny juniorów młodszych i młodzików naszego klubu. Spotkanie odbywało się jak zawsze w przyjaznej atmosferze, nie brakowało ciekawych i efektownych akcji.

Ostatecznie zwyciężyli młodzicy, którzy pokonali starszych kolegów 36:26. Kolejne spotkanie za rok, na którym z pewnością nie zabraknie już absolwentów Liceum Ogólnokształcącego w Strzelnie. Wielkie podziękowania dla Bartłomieja Zbytniewskiego i Michała Piotrowicza za zorganizowanie i przeprowadzenie tego meczu.

Młodzicy – Juniorzy młodsi 36:26 (18:15) Mlodzicy: Winiarczyk Oliwier 10, Piotrowicz Tobiasz 5, Wajdel Szymon 1, Jankowiak Eryk 10, Tomaszewski Szymon 5, Kwiatkowski Adam 4, Wegner Jacek 1 Juniorzy młodsi: Paluch Bartek 8, Konieczny Hubert 2, Konewka Jakub 3, Oliwkowski Marcin 9, Tylkowski Patryk 1, Kuczawski Dawid 3, Fik Wiktor

Redagował Krzysztof Kaźmierski

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.