DZIEŃ KOBIET W DOMU KULTURY – KONCERT

Dom Kultury w Strzelnie ma przyjemność zaprosić wszystkie kobiety na wyjątkowy koncert z okazji ich święta! Dnia 06.03.2021 o godzinie 17:00 w budynku Domu Kultury będzie miał miejsce występ sekcji oraz zespołów wokalnych i instrumentalnych działających w Domu Kultury w Strzelnie.

Koncert z okazji Dnia Kobiet odbędzie się w ramach projektu „Promocja muzycznych tradycji Strzelna i okolic poprzez zakup wyposażenia do prowadzenia edukacji muzycznej, organizację dwóch imprez muzycznych, dwóch imprez promujących wydane książki oraz wydanie dwóch książek”. Nasi lokalni artyści wystąpią ze specjalnie przygotowanym na tę okazję programem. Wystąpią dla Państwa między innymi:

– Zespół „Gaja”
– Instrumentaliści działający przy Domu Kultury w Strzelnie
– Sandra Wawer
– Maja Królak
– Chór Harmonijka
– Sekcja teatralna

Gościem specjalnym wydarzenia będzie uczniowski kwartet kameralny z Torunia. Mamy pewność, że nasi podopieczni oraz zaproszeni goście trafią w gusta nawet najbardziej wymagających widzów!

Realizacja projektu nie byłaby możliwa gdyby nie wsparcie Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Sąsiedzi wokół Szlaku Piastowskiego, które na terenie Powiatu Mogileńskiego realizuje Lokalną Strategię Rozwoju – odpowiada za wydatkowanie na naszym terenie środków finansowych w postaci grantów.

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z obostrzeniami sanitarnymi obowiązującymi w danym dniu. Liczba miejsc jest ograniczona. Darmowe wejściówki można odbierać w Domu Kultury w Strzelnie.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.