UKS Alfa 99 Strzelno – PLAN MINIMUM WYKONANY

Młodzicy Alfy 99 Strzelno w swoim kolejnym meczu bez problemu pokonali MKS Grudziądz 27:15 (16:7). Początek spotkania słabo rozpoczęli nasi zawodnicy, którzy w 9. minucie przegrywali 3:4. Z obu stron pojawiało się wiele błędów. Za chwilę Strzelnianie wyrównali na 4:4,a w ciągu następnych 10 minut rzucili 8 bramek z rzędu, nie tracąc przy tym żadnej i w 20. min. na tablicy widniał wynik 12:4.

Końcówka pierwszej połowy była bardziej wyrównana i na przerwę gospodarze schodzili przy prowadzeniu 16:7.W drugiej połowie Strzelnianie stopniowo powiększali przewagę, która w szczytowym momencie osiągnęła 14 goli, głównie dzięki 3 bramkom z rzędu Waldemara Błochowicz (6 w całym meczu). Wysoką skutecznością w bramce imponował Jacek Wegner.

W końcówce goście zdołali jeszcze zmniejszyć straty i ostatecznie mecz zakończył się naszym zwycięstwem 27:15.▶️ Alfa 99 Strzelno – MKS Grudziądz 27:15 (16:7)Alfa 99: J. Wegner – O. Winiarczyk 8 goli (4 min. kary), W. Błochowicz 6 (4), T. Piotrowicz 3, Sz. Tomaszewski 3, B. Jackowski 2, A. Kwiatkowski 2, Sz. Wajdel 2, E. Jankowiak 1.Trener: Bartłomiej Zbytniewski Sedziowali: Jakub Grzywiński, Robert Walczak (Bydgoszcz)

źródło: UKS Alfa 99 Strzelno