OSP STRZELNO JAK ZWYKLE STANĘŁO NA WYSOKOŚCI ZADANIA

🔥Ochotnicza Straż Pożarna w Strzelnie 🔥 dołącza się do pomocy dla Piotrusia Sieradzkiego link 👇My jako Ochotnicza Straż Pożarna 🚒🔥👩‍🚒 zbieramy korki specjalnie dla Piotrusia. Zgłosił się do nas nasz kolega strażak 👩‍🚒 który zapytał czy nie jesteśmy w stanie zaangażować się w akcje. My jako strażacy mamy tak, że nigdy nie potrafimy odmówić pomocy, mamy to już we krwi 💪.

Prosimy wszystkich chętnych o zaangażowanie się w zbiórkę korków. To tak naprawdę nic nas wszystkich nie kosztuje a możemy pomóc naprawdę wiele. Zapraszamy wszystkich mieszkańców, przede wszystkim z całego powiatu Mogileńskiego o dostarczanie korków do serca które znajduje się przy remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Strzelnie ul. Sportowa 6. Korki te pod koniec przyszłego tygodnia trafią do firmy PLAST – MAR w miejscowości Balczewo gdzie zostaną przetworzone a my otrzymamy za to pieniądze 💵💵💵 , które na pewno ułatwią zebrać pełną kwotę na operacje dla małego Piotrusia.

Jeszcze raz wszystkich serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału. I ponadto informujemy, że każdy może sam od siebie wpłacić pieniądze na konto podane w linku. My przekazujemy hełm na licytację i zbieramy korki i zaczynamy od 23.01, a kończymy 28.01.2020. Pamiętajcie o jednym każdy dobry uczynek do Was wróci !!!!!

Ponad to, Ochotnicza Straż Pożarna w Strzelnie przekazuje na licytacje dla Piotrusia hełm strażacki. Jest to oryginalny hełm strażacki wykonany z tworzywa sztucznego, używany przez straż pożarną w latach 70-80 tych. Hełm posiada obicia i otarcia powstałe w wyniku użytkowania. Nie jest to nowy hełm, jest to hełm z prawdziwą historią pożarnictwa o którego naprawdę warto się postarać aby mieć go u siebie a przy tym pomóc Piotrusiowi Sieradzkiemu w zbiórce pieniędzy na operacje. Bardzo serdecznie prosimy o udostępnianie i przystąpienie do licytacji!!! Zaczynamy od dziś 23.01 a kończymy licytacje 28.01.2021. Licytacja zaczyna się od 10 zł i przebijamy o dowolną kwotę może to być np. 2 zł, 5,zł, 10,zł, 50 zł itd

LINK DO AUKCJI HEŁMU

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: