KLUB MALUCHA „WIDZI MISIE”

W najbliższym czasie Domu Kultury w Strzelnie rozpocznie projekt Klub Malucha „Widzi Misie” W dniu 31.08.2020 w godzinach 11:00 -15:00 w DK Strzelno odbędą się „drzwi otwarte” w czasie których rodzice będą mogli zapisać swoje dzieci do udziału. Pierwsze spotkanie klubu odbędzie się najprawdopodobniej 6.09.2020 w sali głównej DK Strzelno. Zapraszam także do odwiedzenia strony klubu na Facebook-u.

REGULAMIN KLUBU MALUCHA „WIDZI MISIE”

1.       Projekt pod nazwą „KLUB MALUCHA WIDZI MISIE” realizowany jest przez Dom Kultury w Strzelnie głównie na terenie gminy Strzelno w okresie sierpień – listopad 2020 r.

2.       Projekt Klubu Malucha został dofinansowany z budżetu Domu Kultury w Strzelnie w ramach konkursu inicjatyw lokalnych „Wybryki Kultury 2020”. Udział w projekcie jest bezpłatny. W projekcie bierze udział stała liczba uczestników (20 dzieci), zrekrutowana przed rozpoczęciem projektu. W przypadku zgłoszenia się większej liczby osób uczestnicy zostaną wybrani przez losowanie. Zgłoszenia należy dokonać w dniu 31.08.2020 r. w godz. 11 – 15 w DK Strzelno ul. Gimnazjalna 26 po przez wypełnienie deklaracji przystąpienia.

3.       W przypadku rezygnacji przed lub w trakcie realizacji działania należy niezwłocznie powiadomić organizatora.

4.       Projekt skierowany jest do dzieci w wieku 3 -6 lat oraz ich rodziców/opiekunów zamieszkałych na terenie gminy Strzelno. 

5. W ramach projektu odbędzie się 10 spotkań (głównie w niedzielne poranki): zajęcia gimnastyczne, warsztaty mydlarskie, zajęcia z sensoplastyki i terapii ręki, wyjazd na basen,  rytmika, spotkanie z policjantem, pogadanka dla rodziców, wizyta w stadninie koni. Koszty dojazdów na spotkania pokrywają uczestnicy. Na każdym spotkaniu dzieci otrzymają zdrowe przekąski i coś do picia oraz wszystkie materiały niezbędne do przeprowadzenia warsztatów.

6.       Na pierwszym spotkaniu zostanie przedstawiony szczegółowy harmonogram i miejsca spotkań.

7.       W związku z sytuacją epidemiczną uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania wszystkich zasad nałożonych przez instytucje państwowe obowiązujące na dany dzień spotkania, w tym zasłania ust i nosa w czasie każdego spotkania.

8.    W przypadku braku możliwości zrealizowania projektu ze względu na rozwój epidemii dopuszcza się możliwość zmian w regulaminie i harmonogramie oraz do przełożenia lub odwołania projektu.

Jarosław Gębala – koordynator projektu

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: