KOLEJNY KIEROWCA Z „CIĘŻKĄ NOGĄ” STRACIŁ PRAWO JAZDY

Wczoraj (16.08.2020) na terenie województwa kujawsko-pomorskiego odbyła się akcja pod nazwą „Kaskadowy pomiar prędkości”. Działania policjantów ruchu drogowego miały na celu zwrócenie kierowcomuwagina zagrożenie jakie powoduje nadmierna prędkość. Niestety nie wszyscy wzięli sobie te rady do serca.W niedzielę funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy kolejnemu kierowcy, który lekceważył ograniczenie prędkości w obszarze zabudowanym.

Jedź bezpiecznie! – przestrzegaj przepisów, nie przekraczaj dozwolonej prędkości, nie wyprzedzaj w miejscach niedozwolonych, zwracaj uwagę na innych uczestników ruchu drogowego, a wszyscy bezpiecznie dotrą do celu. Takie apele policjanci kierują przy każdej okazji do uczestników ruchu drogowego. Niestety nie wszyscy biorą sobie te rady do serca.

W niedzielę (16.08.2020)  na drodze krajowej nr 62 w miejscowości  Stodólno policjanci mogileńskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierowcę mercedesa, który przekroczył dopuszczalną prędkość jazdy o 60 km/h, nie zważając na oznakowanie oznaczające obszar zabudowany. 36-latek z Brześcia Kujawskiego przez najbliższe trzy miesiące będzie się musiał obejść bez uprawnień do kierowania, które zatrzymali mu funkcjonariusze. Mężczyzna będzie też musiał zapłacić 400 zł mandatu karnego. Zgodnie z taryfikatorem za to wykroczenie zostało mu przypisane również  10 punktów karnych.

st. asp.  Tomasz Bartecki

oficer prasowy KPP w Mogilnie

tel. 47 7527 215,  tel. kom. 507 070 856

rzecznik-mogilno@bg.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: