Photo by Klas Tauberman on Pexels.com

NOWA LINIA AUTOBUSOWA ‼️

Na swoim profilu facebookowym starosta mogileński Bartosz Nowacki poinformował, że od 1 lipca będzie dostępna nowa linia autobusowa łącząca gminy Mogilno, Strzelno i Jeziora Wielkie.

Zgodnie z moimi zapowiedziami na początku kadencji wzmacniamy komunikację pomiędzy gminami Powiatu Mogileńskiego zwiększając jednocześnie dostępność dzieci do Naszych szkół ponadpodstawowych a także do szpitala powiatowego w Mogilnie. Jednocześnie co warto zauważyć z regularnych linii komunikacyjnych mogą korzystać wszyscy mieszkańcy. Jest to kolejna linia uruchomiona przez samorząd powiatu. 
Nowa linia autobusowa Mogilno – Strzelno – Jeziora Wielkie
Powiat Mogileński jako Organizator publicznego transportu zbiorowego organizuje od 1 lipca 2020 roku nowe połączenie autobusowe o charakterze użyteczności publicznej na linii:
MOGILNO – STRZELNO – JEZIORA WIELKIE (przez: Mogilno D.A. ul. Dworcowa, Mogilno Rynek, Mogilno-Witosa, Mogilno-Witosa I, Bystrzyca, Bystrzyca I, Olsza I, Olsza, Goryszewo-Kawka, Goryszewo, Goryszewo I, Kwieciszewo dr. wew. gminna dz. nr 218, Kopce, Jeziorki I, Jeziorki II, Strzelno P.DW ul. Towarowa, Strzelno II-ul. Powstańców Wlkp., Strzelno III – ul. Powstańców Wlkp., Młyny, Młyny II, Wronowy, Proszyska, Kuśnierz, Jeziora Wielkie, Jeziora Wielkie Szkoła, Jeziora Wielkie I)
– napisał starosta Bartosz Nowacki.

W ramach uruchomionego połączenia autokary kursują od poniedziałku do piątku (oprócz świąt), dwa kursy z Mogilna do Jezior Wielkich o 7:20 i 12:20 oraz dwa kursy powrotne z Jezior Wielkich do Mogilna o 8:55 i 13:20

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.