„MiastoGra” STWORY MUZYCZNE KOLEJNY RAZ PRZESZŁY ULICAMI STRZELNA

Kolejny happening MiastoGra za nami! Tym razem Pryma, Kwinta i Tryton wraz z Jegomościem w kapeluszu wybrali się na ulice Strzelna, aby zbierać materiały recyklingowe do stworzenia instrumentów. Jegomość w kapeluszu odwiedzał pobliskie sklepy prosząc o przedmioty, z których będzie można na warsztatach wykonać instrumenty. W ramach podziękowania kosmiczno-muzyczne stwory wręczały kolorowe nutki z logo MiastoGra. Następnie przy akompaniamencie muzyki skomponowanej przez Martę i Krzysztofa Buzow, pomaszerowali na Rynek. Tam porozwieszali pozostałe nuty wraz z transparentem, żeby dodatkowo zachęcić mieszkańców do wzięcia udziału w warsztatach.

Przez ten happening ogłaszamy początek zbiórki materiałów recyklingowych, które można przynosić do Domu Kultury. Zbieramy takie rzeczy jak: stare garnki i pokrywki, duże metalowe puszki po farbach i tym podobnych, plastikowe wiadra, szklane butelki, większe przedmioty z metalu, pręty, blachy i wszystkie rzeczy, z których można wydobyć ciekawy dźwięk.

Akcje uliczne mają na celu zachęcenie do uczestniczenia w warsztatach projektu MiastoGra. Warsztaty ruszają już w czerwcu, najpierw online, a potem w Domu Kultury. Liczba miejsc ograniczona.

Zapisy na wybrane warsztaty pod numerem 52 318 92 18 lub na e-mail miastogra@gmail.com.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: